Select Page

V šolskem letu 2022/23 so se v jesenskem delu najprej pomerile starejše deklice. Na obmariborskem tekmovanju na OŠ Starše so osvojile drugo mesto. To jim je zagotovilo uvrstitev na področno tekmovanje, ki smo ga izvedli na naši šoli. Po napetih tekmah so zasedle tretje mesto. V ekipi so bile: Klara Kancler, Klara Antonija Popović, Sara Smailović, Špela Šlamberger, Ajda Pivec, Anaja Davidović, Neli Reher, Eva Pavlič Novak, Sofija Čelan, Lia Kmetič, Angiela Đukarić, Manca Širec, Lina Pepevnik, Živa Kotnik in Saša Reljić.

V spomladanskem času tega šolskega leta so se v rokometu pomerile tudi mlajše deklice. Na obmariborskem in na področnem tekmovanju, izvedenem na naši šoli, so si okrog vratu nadele zlate medalje in tako postale prvakinje obeh tekmovanj. Barve naše šole so zastopale: Sara Smailović, Neli Reher, Eva Pavlič Novak, Sofija Čelan, Lia Kmetič, Manca Širec, Lia Petek, Saška Reljić, Angiela Đukarić, Nika Črešnik, Gaja Predan, Sanja Toplak Robič in Ana Granda.

Mentorica: Jelka Trantura